Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Maczków - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 600 000 zł41 700 m² 38,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Grunt inwestycyjny o pow. 4,17 ha położony przy głównej drodze na Torzym, w obrębie Pniów, ok. 3 km od węzła z autostradą A2. W studium zagospodarowania przestrzennego, działka.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 200 m² 170,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena 375.000 zł! Podpisz umowę do końca września i ciesz się piękną agroturystyką w sercu lasu. Na sprzedaż wyjątkowa agroturystyka położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

217 800 zł990 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam, do zaoferowania mamy dla Państwa sprzedaż działki budowlanej, zlokalizowanej w Słubicach przy ulicy Nocznickiego o powierzchni 990 m2. Przyłącza - w pobliżu woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Lubień

Lubień(Maczków + 23 km)

150 000 zł110,80 m² 1 353,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:836 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku wolnostojącego w miejscowości Lubień ok 10 km od Ośna Lubuskiego w kierunku Sulęcina (lubuskie). Budynek został wybudowany w 1975 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł900 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł59,53 m² 11 339 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tak pięknie każdy chciałby mieszkać, ale tylko Ty będziesz, bo jeśli szukasz gotowego mieszkania o wysokim standardzie to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie. Ta oferta tylko u Nas!.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Cybinka

Cybinka(Maczków + 10 km)

6 900 000 zł4 750 m² 1 452,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:34 000 m²

Hala produkcyjna Z zapleczem socjalno- biurowym obiekt Rok budowy -2001, powierzchnia użytkowa - 781,90 m 2rok budowy - lata 70-te, powierzchnia użytkowa - 1 586,20 m 2 , W sumie około.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł75 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 227 m²

Wyobraź sobie miejsce, w którym czas zwalnia, a codzienność nabiera zupełnie innego rytmu Na sprzedaż klimatyczne dom położone w miejscowości Siedlisko, w gminie Maszewo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

120 777 zł1 000 m² 120,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane w Bielicach. Cena sprzedaży wynosi 127 zł/m2. Przeznaczenie działek budowlana 1-rodzinna, funkcja zabudowy mieszkaniowa 1-rodzinna. Działka nie jest objęta planem.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł96 m² 4 677,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - wolnostojący dom w malowniczej miejscowości Bytomiec, gmina Maszewo, zaledwie 40 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Maczków

Maczków,lubuskie

80 000 zł41 m² 1 951,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości oferują Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Maczkowie o powierzchni 41 m2. Położenie: pierwsze piętro, blok dwukondygnacyjny. Rozkład: dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Maczków

Maczków,lubuskie

55 000 zł49 m² 1 129,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga: mega okazja cenowa! nowa niższa cena! zapraszam do zapoznania się Z ofertą zakupu mieszkania wraz Z ogródkiem, garażem I pom. Gospodarczym! lokalizacja: wieś Maczków niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Maczków

Maczków,lubuskie

60 000 zł49 m² 1 232,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga: mega okazja cenowa!~nowa niższa cena!~~zapraszam do zapoznania się Z ofertą zakupu mieszkania wraz Z ogródkiem, garażem I pom. Gospodarczym!~~lokalizacja:~wieś Maczków.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij