Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Maczków - Oferty „sprzedam mieszkanie”

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Figowa

Słubice(Maczków + 16 km)

455 000 zł40,50 m² 11 234,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,50 m z dużym tarasem i prywatnym miejscem parkingowym, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Lubogoszcz

Lubogoszcz(Maczków + 25 km)

200 000 zł80 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w budynku dwulokalowym położonym w miejscowości Lubogoszcz, gmina Maszewo (powiat krośnieński). Ta malownicza miejscowość o sielskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agrestowa

Słubice(Maczków + 16 km)

448 172 zł58,97 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż klimatyczne i przestronne, bezczynszowe - 3-pokojowe mieszkanie w budynku jednorodzinnym - dwulokalowym w Słubicach przy ul. Agrestowej z ogródkiem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł23,47 m² 4 218,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania kawalerka w Ośnie Lubuskim. Powierzchnia 23,47 m2 ale można powiększyć o część strychu prace przygotowawcze już zostały podjęte celem urządzenia łazienki elementy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Figowa

Słubice(Maczków + 16 km)

376 571 zł34,39 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 34,39 m2, położone na drugim piętrze w nowym bloku, na os. Sady w Słubicach. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Trzebiechów

Trzebiechów(Maczków + 20 km)

229 999 zł71,50 m² 3 216,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem i garażem blisko jeziora! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na wyższym parterze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł44,80 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o pow. 44,8 m2 na Placu Mickiewicza w Sulęcinie. Mieszkanie słoneczne, ciepłe, okna wychodzą na południe i na zachód wewnątrz jest jasno.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wędrzyn

Wędrzyn(Maczków + 36 km)

220 000 zł55,80 m² 3 942,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Wędrzyn gm. Sulęcin na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55,8 m2 w budynku wielorodzinnym. Położone na II piętrze okna wychodzą na południowy wschód, południowy zachód oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Figowa

Słubice(Maczków + 16 km)

329 000 zł40,50 m² 8 370,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na nowym osiedli sady stan deweloperski z dużym tarasem 18 m.kw. od zaraz. Możliwość dokupienia miejsca parkingowego. "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Maczków

Maczków,lubuskie

80 000 zł41 m² 1 951,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości oferują Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Maczkowie o powierzchni 41 m2. Położenie: pierwsze piętro, blok dwukondygnacyjny. Rozkład: dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Maczków

Maczków,lubuskie

55 000 zł49 m² 1 129,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga: mega okazja cenowa! nowa niższa cena! zapraszam do zapoznania się Z ofertą zakupu mieszkania wraz Z ogródkiem, garażem I pom. Gospodarczym! lokalizacja: wieś Maczków niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Maczków

Maczków,lubuskie

60 000 zł49 m² 1 232,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga: mega okazja cenowa!~nowa niższa cena!~~zapraszam do zapoznania się Z ofertą zakupu mieszkania wraz Z ogródkiem, garażem I pom. Gospodarczym!~~lokalizacja:~wieś Maczków.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij